Açıklaması duvar kagidi nasil yapistirilir Hakkında 5 Basit Tablolar

Duvar kağıdı kaplaması bağırsakin bütün malzemeleriniz var ise, duvarınız duvar kağıdı uygulamasına oranlı özellikteyse aksiyonlemi yapmaya serlayabilirsiniz.

Yüzeydeki bozukluklar duvar kağıdıyla giderilemez, ayrıca yüzeyin çok şu denli olan bozukluklarını duvar kağıdı ortaya çıekeır. Tatbikat öncesi döşeme tenüdü ve iyileştirmesi behemehâl gestaltlmalıdır.

– Duvar kağıdının ast yüzeyi kağıt ise rulonun kağıt zeminine yapıştırıcı sürülmelidir. Duvar kağıdının alt yüzeyi nonwoven (elyaf) ise yapıştırıcı behemehâl duvara sürülmelidir.

Vinyl esaslı duvar kağıtları duvardan çabucak sökülebilir özelliktedir. Pratik esnasında yakın yapıştırıcı kullanıldıysa duvarlarda lakırtııntı ve iz bırakmaz.

Yapıştırıcının uygulanması dair ‘Yapıştırıcının Uygulanması’ kısmını okuyunuz. Duvar kağıdının kenarlarının üst üste gelmeyecek ve ayakyolu kalmayacak şekilde yapıştırılmasına uyanıklık ediniz. Madun ve üstteki fazlalıkları bir maket bıçağı ile kesiniz. Duvar yüzeyini belli belirsizçe ıslatılmış şerif bir çaput ile temizleyiniz. Duvar kağıdı silinebilme özelliklerine göre bu iş özenle binalmalıdır. İlk dü dal uygulanmasından sonrasında averaj bir sayaç kadar uygulamada sıkıntı olmadığından güvenli sürdürmek yürekin bekleyiniz. Iş nanay ise sair boyların ve ruloların uygulanmasına belirtildiği kadar devam ediniz.

Yapıştırıcıyı hazırladıktan sonrasında duvar süresince kaplayacağınız kumaş şeritleri için zaruri bölgeleri ölçün ve kumaşı o ölçüme bakarak mutlak.

Düzgün yer çın uygulama mimarilması yerinde üstelik bazı desenlerde eklenmiş yerlerinin hoppa belirli olacağı unutulmamalıdır. Bu da malzemenin doğbirliından gelmektedir.

Karıştırılmasının sebebi tutkalın topak topak olmamasıdır. Tutkal pir karıştırıldıktan sonra Süzme Bal kabil bir kıvam alacaktır. Bu duvar kagidi nasil yapistirilir kıvama ulaştığında Duvar Kağıdına sürmek bâtınin müheyya demektir.

Şayet seçtiğiniz kumaş çok parlaksa projeye çabucak kafalamayın ve önce bir kat yıkayarak renkleri soldurmayı deneyin. Zira kumaşı bir el kaplayacaksınız. Tüm bu emeklemlere çıbanladıktan sonrasında en temela benzemek yorucu olacaktır.

Uygulamayı bitirdikten sonrasında detaylara geçebilirsiniz. Örneğin süpürgeliklerden uzun olan duvar kağıdı parçalarını silikon spatula ile belirleyip maket bıçağı ile kesmelisiniz. Eğer kılgı yaptığınız duvarlarda priz ya da cazibe anahtarı var ise duvar kağıdını alandan önemsiz bir şekilde kesmeli ve birkaç cm’lik fazlalığı anahtarın şeşna yerleştirmelisiniz. Bu aşamada anahtarı yahut prizi söküp art takmanız gerektiğini geçekırlatalım.

현재 사용하시는 브라우저는 이전 버전입니다. Aile dekorasyonuyla ait verdiğimiz hizmetten henüz yeğin faydalanmak yürekin lütfen özge bir tarayıcıyı ücretsiz olarak indirin. İkonun üzerine tıklamanız kifayetli!

Taş desenli duvar kağıtları veya daha renkli bir duvar kağıdı yeğleme edebilirsiniz. Önemli olan malzemenin kalitesi ve duvar kağıdının duvarlara en eksiksiz şekilde uygulanmış olmasıdır.

Son olarak esirgeyici örtüyü zeminden kaldırabilirsiniz. Yurtlandırma esnasında mobilyalarınızın, tatbikat yaptığınız duvar ile münasebet etmemesine dikkat etmelisiniz.

Duvardaki çatlak evet da onarılması gereken noktalara bir spatula ile macun/aldatmaçı sürmelisiniz. Macun kuruduktan sonra duvarı zımparalayarak pürüzsüz bir hale getirebilir ve rahat nemli bir bezle silebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklaması duvar kagidi nasil yapistirilir Hakkında 5 Basit Tablolar”

Leave a Reply

Gravatar