flash bellek virüsü temizleme programı - Genel Bakış

Malwarebytes programı sayesinde Flash Belleklerinizi ciddi bir hale getirerek kullanmanız sizin ve bilgi güvenliğiniz açısından mehabetli önemde taşımaktadır.

snra bunlar enerjik hale geldi.snrasında CA 2009 u yükledm,win32 sality dair gercekten harika bi prgram.kamu sality leri yakalıyo,referans ederm

ve flash disinfector bu klasoru orada olusturur.yalnız virüsten kurtulan usb belleği formatlarsan bu autorun.inf klasoru silinir.şu demek oluyor ki onerim bu yetişekı her formattan sonrasında caluıstır.calıstırdıktan sonrasında c: ve bütün ağırlıklı belleklere bu etkisini gosterir ve autorun.inf klasoru atar.

endamsız çarpık çurpuk ve kullanışlı. herkeste işleme yarar mı bilmiyorum. klasör seçeneklerinden bâtın klasörleri görünür yap dedim üste aynı yerden muzlim model dosyalarını da görünür yap dedim (yalnızca birinciyi gestaltnca olmadı) dosyalarıma ulaştım. sonrasında usb ye format attım. ortalık tertemiz oldu. virüsü temizlemek denli dosyalar da önemli.

Elektronik beyinım - Flash Bellğin üstüne gel sağ tıkla / gelişmiş seçenekler / dosyaları temizle diyeceksin...

Virüslü usbyi bilg. taktığın dâhilin C , D diskinede virüs bulaşmıştır. Birtürlü silmeyi kellearamamıştım, yalnızca Ghost ile tekrar geri yükleyerek eskiye çevirdim sadece.

5. girişim : Bilgisaуarınızı tekrar temellatın, yenіden açılıren F8 tuşuna süreklі basarak güvеnli kірte bilgisayarı açın.

7. etap : Sorununuz çözüldü tеbriklеr. çıktı flaѕh disk sürüсünüzün içеrisindе kıѕаşekil alegori dоsyаlаrınız görünüyor.

.aptal yükle dediğimde proram anında gene karantinaya atıyor..elbette kurtarabilirim dosyalarımı???

bu dizinlerde bulunuyor. Bunları silmek dâhilin öncelikle yer yöneticinizden wuauclt.exe , rundll32.exe varsa TrustedInstaller.exe , msiexec.exe sonlandırıp ardından belirtilen klosörlerden silebilirsiniz. usb belleğiniz Bilgilendirici Mesaj için ise Klosör seçeneklerinden öncelikle Korunan İşletim Sistemi Dosyaları Gizle seçeneğindeki tiki kaldırıp , Hafi dosyaları göster tikini alışverişaretleyiniz imdi usb belleğinizdeki hafi dosyaları görebilirsiniz.

Ama flashın yüreki hala meşbu görüşüküyo amma windowstan flash ciğerine girince tek şey göremiyordum. google amcada yaptığım birkaç taharri sonucu Flashın derunini WinRar ile haristım. Birde baktım elan ne pislikler varmış da benim haberim yokmuş. Önce asıl dizindeki index.inf kadar klasörü yokmuş kadar gösteren virüsleri gördüm. Önce onları sildim. sonrasında / / klasörüne erişimi kırıcı virüsü ise / / klasörü sineindeki ayrıksı bir autorun.inf ve alt dosyalarını gördüm. onlarıda temizledikten sonrasında WinRar üstünden / / klasöründeki dosyalarımı temel dizine aktardım. Windows gezginindende her ihtimale rağmen Unlocker ile " " klasörünü sildim. Avast'ın önceden uyarması sebebiyle rundll32.exe ye bulaşmasını engellenmiş oldu. Bu sayede virüs bilgisayara kendini atamadan engellenip silinmiş evet. Yani temelli cümle virüsten temizlenmiş evet. çıktı gene öyle bir tavır başüstüneğunda virüsleri hiç çaldatmaıştırmadan sütun WinRar sayesinde siliyorum.

inf virüsü ortaya cıkıyor.âdeta hiç silinmemiş kabil.combofixin burada yararı autorun.inf virüsünü sildik diyince tamam tamamen silemiyor lakin bu arada kullanıcıyıda uyarıyor bu autorun.inf virüsü var başüstüneğu yuğrunda.

Bu tasarda sadece flash disklere virüs bulaşması engellenmiş olmuyor, aynı zamanda klasör ve dosyalarda pinhan hale gelmiyor. Ben Dulda koyduktan sonra belleğimi virüslü bir bilgisayara taktığım halde hayretle hiç bir şey olamadığını gördüm. Virfazladan bulaşmadı gizlide olmadı.

Ahhh bi biçimlendirebilsem doğrusu cemi sorunlar çözülecek.Biçimlendirilemiyor,dosya silinemiyor Flash bellekten

3. etap : Uѕb klаsörünüzün muhtevainе gіrіn klaѕörün içre autorun.inf dіye bir dosуa var ise bu dosyayı silin.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “flash bellek virüsü temizleme programı - Genel Bakış”

Leave a Reply

Gravatar