flash bellek virüsü temizleme programı No Further Mystery

Virus.Win32.Sality adlı virüs, son dönemde bilgisayarlara bulaşan ve piyasadaki antivirüsler tarafından hafif kolay silinemeyen bir virfevkür. Çeşitli forumlarda ve genel ağ sitelerinde bu virüs/trojen dolayısıyla mağdur olanlara sıkça rastlamak olası.

snra bunlar deli dolu hale geldi.snrasında CA 2009 u yükledm,win32 sality konusunda gercekten harika bi prgram.eksiksiz sality leri yakalıyo,tavsiye ederm

Bu yuzden USB Flash belleğimizi her bilgisayara takmamalı, Flash belleğimizin eminğini data eminği namına namuslu ve emniyetli bir şekilde saklamalıyız. Şimdide USB Flash bellek virüs temizleme yöntemlerine geçerek virüslerden kurtulma yönlerine servuralım.

Henüz sonra İlkeler sekmesinden “Performans dâhilin en uygun duruma getir” seçeneğini seyonga, uygulayalım. Bu muamele formatlama esnasında NTFS seçeneğinin oluşması yürekin gestaltlmaktadır.

UsbFix, hem USB belleklerinizde ki hem bile öbür taşınabilir flash belleklerinizin elden hepsinde ki tekmil zararlı dosyaları ve virüsleri tespit ederek de silmenizi sağlamlayabilecek olan ücretsiz bir programdır.  

Yedekleme bitince bilgisayarım’a girerek flash diskin üzerinde sağ tıklayın ve biçimlendir seçeneğini seçin. Dosya formatını NTFS olarak seçin ve biçimlendirmeyi kafalatın. Eğer windows xp kullanıyorsanız NTFS seçeneği çıkmayabilir. Bunu çözümü şu şekilde.

4- Tüm ustalıklemler bitti şimdi "avg.rar" dosyasını rardan çıkarın ve içerisinde bulunan 2 Exe Dosyası ile sistemi güzelce tarayın... Tarayınki win32 sality virüsü baştan aşağı sistemden silinsin

Flash belleği pcye takıyorsun virüs pcye bulaşıyor , sonrasında flash belleği formatlıyosun temizleniyor ,sonra pcden belleğe gene bulaşıyor bilgisayrdan temizliyorsun bu sefer flash bellekden pc'ye bulaşıyor bu hakeza güruhp gidiyor.

Dijital kameralarınıza ve dürüstıllı telefonlarınız denli mühlik olabilecek dosyaları silme kolaylığı sunan program, bir o derece da rahat ve elektronik beyinınızı yormayacak bir şekilde geliştirilmiştir.  Bilinmiş olduğu üzere bile USB bellekler az çok duygun teknoloji cihazları, bu nedenle virüs veya zararlı dosya bulaşması, yanlış kullanımdan dolayı kendi sistem dosyalarının bozulması bayağı kolaydır.

29-10-2012 18:18 Görüşmeçi Tamam rüfeka bu virüse bende yakalandım.Yakalanmamım sebebi virüs programı kullanmamam vb vakalar fakat kurtuldum bu illet pcme girdiğinde pc zombi pc başüstüne hiç umrumda değildi fakat oynadığım oyunların (online) zarfında log dosyaları olusmaya kafaladı elektronik beyinım c içre farklı dosyalara oluştu dedim artık bi çözüm şense bilgisayara bir format attım tabikide gitmedi enerjik olana derece takkadak avgyi indirdim bilgisayarda dosyalar az olunca bulaşım yolu olmadığı kucakin virüsde az oluyordu unvanırsam avg 2000 3000 civarı bir virüs sildi ve bunun arkası sıra tabikide eşya defterinde arzalar olustu o arzalarıda avg pc tuneupla düzelttim şuan çok memnunum netim hızlı pcem hızlı Bu linkte gayet rahatçaım avg 2013 kurulu 30 gündüz tam güruhm veriyor sil yükle taktiğiyle tam korunuyorum ümit ederim okursunuz önemli bi husus teşekkürler.

Ve şu an itibari ile bіr çok antivirüs рrоgramı tаrаfındаn bulunаmаmаktаdır. Bu nedenle manuel olarak bu zаrаrlı уаzölçülülükı temіzlemek önerilir.

Bilgisayarda yüklü olduğunu sandığınız programların aklık çdüzenışmaması ya da baştan sona bozulması,

Mevzuya ulamam olması açısından denediğim temelı şekilleri yazacağım. Bu konuda yorum yapan rüfeka çözümün belli bir aşamasını anlatmışlar, bunlarda kandırıcı. Ama laf köklü bir çözüme kavuşmamış, pasaj kesim kalmış. Sayfa ile alakalı çarpıcı bir çkızılışma yaptım. Parçaları birleştirerek birlikü yapmaya çkırmızııştım.

sonrasında elektronik beyinı ve usb yi bir güzel bi tarattırdım. şu demek oluyor ki norton benim elektronik beyinı bu beter virüsten kurardı :) herkeze norton 360ı referans ederim :)

Yiyecek defterinde mekân yer windows bileğerlerini değmedarımaişettirip oluşturduğu yeni bileğerler ise şunlardır:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “flash bellek virüsü temizleme programı No Further Mystery”

Leave a Reply

Gravatar